atsiskaitymobudaiimanomielektroninejeparduotuveje.png

DATALOGIC SCM: atsakingas sandėlio atsargų planavimas veda prie didelių pasiekimų.

Privalumai
  • Nuotolinis darbas;
  • El. pašto ir SMS pranešimai;
  • Vizualiai informatyvūs langai;
  • Platus tiekėjų valdymas;
  • Prekės tiekėjų palyginimas;
  • Atsargų kiekio apribojimai;
  • Automatinis pajamavimas;
  • Patogus valdymas;
  • Viskas vienoje sistemoje;

DATALOGIC SCM (Supply Chain Management) prekių tiekimo sprendimas yra skitas prekybinių ir gamybinių įmonių prekių bei žaliavų (atsargų) tiekimo planavimui ir valdymui. Valdydami atsargų likučių poreikius suteiksite verslui lankstumo, konkurencingumo, sumažinsite apyvartinių lėšų poreikį, valdysite informaciją, kuri leis Jums priimti teisingus sprendimus.

DATALOGIC SCM dažniausiai diegiamas kartu su sandėlio ir prekių katalogo valdymo produktais. DATALOGIC SCM leidžia formuoti užsakymus tiekėjams, juos sekti, gauti automatinius pranešimus ir užtikrinti, kad riekalingas atsargų likutis bus pakankamas. Per didelis atsargų lygis - įšaldyti pinigai - prarasti pinigai. Per mažas prekių lygis - prarasti pardavimai - prarasti pinigai. Per mažas medžiagų lygis - stringanti gamyba, prastovos - prarasti pinigai.

DATALOGIC SCM suteikia galimybę valdyti išankstinius pardavimus, nusistatyti minimalius ir maksimalius sandėlio likučius, planuoti išlaidas bei aiškiai pamatuoti. Detali tiekėjų informacija, alternatyvūs prekių kodai, automatinis pajamavimas pagal tiekimo užsakymus mažina kasdieninių darbų kaštus.

Teikiama nauda

Mažiau laukimo ir delsimo (automatiniai pranešimai apie prekių likučius, informatyvus vaizdas ideali prevencija prekių ar žaliavų trūkumui nustatyti)

Dinaminis atsargų valdymas (galimybė nuolat koreguoti atsargų buferius, opertyvi infromacija apie sandėlių likučius įvertinant rezervacijas, sandėlius, tiekimo užsakymus, išankstinius pardavimus)

Paprastesnis padalinių darbas (nuotolinis darbas, informacijos atskyrimas, atskingi asmenys, automtizuoti pranešimai leidžia pilnai paskirtyti darbus pagal atsakomybes)

Nebėra "nepažiūrėjau", "pamiršau" (prekės atsakingus asmenis, atsargu "lubas" ir "grindis" pagal tai automatiniai pranešimai el. paštu bei SMS, vizualiai informatyvus tiekimo langas)

Mažesnės išlaidos (kuo tiksliau suplanuota tuo mažesni praardimai. Perdidelis ar permažas sandėlio atsargų likutis visada yra prarastos bei išaldytos apyvartinės lėšos)

Išskirtinės funkcijos

Tiekėjo užsakymų monitoringas (tiekimo užsakymo būsenos, užsakymų atidėjimas, susiejimas su užsakymų tiekėjo sistemoje)

Automatinis duomenų apsikeitimas (sistema palaiko SOAP, XML duomenų apsikeitimo būdus, kurių pagalba galima automatiškai gauti tiekėjo kainas, prekių kodus, barkodus, likučius, technines charakteristikas ir kitą informaciją)

Lengviau pasirinkti tiekėją (aiškiai matomos kainos ir pristatymo terminai iš skirtingų tiekėjų leidžia tikslaiu nuspręsti formuojant tiekimo užsakymus)

Platus tiekėjų informacijos valdymas (ne tik galimybė matyti visą informacija apie tiekėją, jo prekes, bet ir pagal tai daryti ataskaitas, skaičiuoti naudingumą)

Apie DATALOGIC SCM galimybes prekių tiekimo valdymui mielai pakonsultuosime, aptarę kartu su Jumis, Jūsų įmonės atsargų tiekimo poreikius.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą