Darbų Registravimo Sistema Works

Darbų Registravimo Sistema Works

Privalumai
 • darbo laiko apskaita
 • lengvesnė kontrolė
 • darbo sąnaudų analizė
 • atliktų darbų ataskaitos
 • efektyvumo analizė
 • pasiskirstymo analizė

Works yra greitas, lengvai valdomas sprendimas darbuotojų laiko apskaitai ir analizei. Ši sistema idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonės. Paprastai tokiose įmonėse didžiausias sąnaudas sudaro darbuotojai, todėl yra itin naudinga žinoti šių sąnaudų apimtį bei pasiskirstymą. Išsamios ataskaitos ir analizė padeda optimizuoti verslą ir uždirbti daugiau.

Sistema yra sukurta ir orientuota į itin paprastą ir patogų darbuotojo atliktų darbų fiksavimą ir tikslias ataskaitas vadovams. Works sistemos principas pasiek bet kada, naudok visur, žinok viską. Perdaug gerai, kad būtų tiesa? Susisiekite su mumis ir patys tai išbandykite.

Sistemos privalumai

 • Darbuotojams lengva atsiskaityti už atliktą darbą;
 • Vadovai visada ir tiksliai gali žinoti kas ir kada padaryta;
 • Lengva sugeneruoti ir pateikti atliktų darbų ataskaitas klientams;
 • Galimybė gauti ataskaitas apie atliktų darbų trukmes;
 • Sužinoti projektų ar tam tikrų užduočių sąnaudas;
 • Vertinti ir skatinti savo darbuotojus;
 • Padaryti daugiau, tiksliau ir laiku.

Funkcijos

Works sistema sukurta galvojant apie tai ko reikia su ja dirbantiems. Funkcijų nedaug ir visos jos intuityvios ir lengvai perprantamos.
Sistemose dažnai saugumas pamirštamas, o susirūpinama kai kažkas nutinka. Nepadarykite ir Jūs šios klaidos. Works yra saugi, nes fiksuoja vartotojų prisijungimų informaciją, jų IP adresus ir t.t. Turi vidinę apsaugą nuo robotų ir panašių kenkėjiškų programų veikimo.
Automatiniai projektų ir užduočių pavadinimai. Itin lankstus laiko formato įvedimas. Automatinis trukmės apskaičiavimas. Grupavimas pagal dienas ir kitos svarbios smulkmenos leidžia patogiai peržiūrėti ir suvesti atliktus darbus.
Works sistema neverčia naudotojo daug galvoti. Ji automatiškai sukuria naujas darbų grupes (kitaip projektus), automatiškai apskaičiuoja praėjusį laiką nuo paskutinės užduoties ir sufleruoja kiek galėjai užtrukti.
Darbuotojams, projektų vadovams, įmonės ar padalinių vadovams ir net klientams. Žinokite ką ir kada darėte, analizuokite ir tobulėkite. Tai viskas ko reikia sėkmingam ir dinamiškam verslui.
Paprasta naudotis nes sistemoje įvedamos informacijos kiekis minimalus. Nereikia pildyti didelių ir sudėtingų formų. Daugelis reikšmių suskaičiuojamos automatiškai, pasiūlomi pasirinkimai iš jau įvestų reikšmių ir t.t. Jokių nereikalingų laukų, pasirinkimų ar klausimų.
Laikas = pinigai. Works sistemoje įvesti atliktą užduotį trunkam mažiau nei 30 sek. Praktika rodo, kad visus dienos darbus darbuotojai įvesti gali vos per 3-5 minutes. Papildomos laiko sąnaudos itin minimalios, o gaunama nauda iškarto pastebima. Taupykite laiką ir pinigus efektyviai.
Darbo kontrolės sistemos Works ataskaitos leis Jums bet kada sužinoti darbo sąnaudas, bet kuriai darbų grupei, ar atliktiems darbams už Jūsų pasirinktą laikotarpį. Žinokite kiek darbuotojai dirbo laiko ir kiek užtruko atlikdami Jiems paskirtas užduotis.
Works sistema veikia per interneto naršyklę, tad jai tinka visos populiariausios operacinės sistemos, visi populiariausi kompiuteriai, plančetiniai kompiuteriai ir net mobilieji telefonai.
Sistemai suteikiamos dviejų metų garantijos užtikrina Jums, kad mes ištaisysime klaidas ar patobulinsime Jūsų sistemą. Todėl bet kuriuo metu galite gauti pagalbą iš mūsų ar mūsų partnerių.
Works sistemoje rasite detalias ataskaitas, kurios Jums leis atlikti išsamią darbo sąnaudų analizę, darbuotojų efektyvumo ataskaitą, atlikti palyginimus, surasti problemas ir pagerinti įmonės veiklą, daugiau pagaminti ir daugiau parduoti.
Sistemoje įdiegta efektyvi klaidų aptikimo sistema, kuri automatiškai praneša mums apie kiekvieną incidentą. Tai padeda išvengti pakartotinių klaidų, apsaugo nuo bandymų nulaužti sistemą bei leidžia nustatyti sunkiai aptinkamus sistemos trūkumus.
Works sistemoje yra naudojama lanksti programinė bazė, kuri suteikia plačias galimybes integracijai su kitomis sistemomis, funkcionalumo plėtimui, individualiems pritaikymams. Tai įrankis, kuris gali idealiai prisitaikyti prie Jūsų poreikių nesvarbu kaip jie pasikeistų ateityje.

Kas dar?

Works yra moderni, web technologijų pagrindu sukurta sistema. Ji lengvai diegiama ir pritaikoma, jos neriboja operacinės sistemos, darbo aplinka ir net naudojami įrenginiai. Sistemos tikslas suteikti verslui maksimalią informaciją apie darbo sąnaudas tam, kad įmonė dirbtų sėkmingai.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą