Integracijos

Duomenų apsikeitimo automatizacija, praktiškai visada sutaupo daug resursų ir yra ekonomiškai naudinga.

Dažniausiai pasitaikantys sprendimai yra integravimas su:

  • Bankais ar elektroninėmis mokėjimo sistemomis;
  • Kreditinių kortelių atsiskaitymo sistemomis (merchant);
  • Internetiniais bankais (Paypal, webmoney ir t.t.);
  • Buhalterinėmis sistemomis;
  • Verslo valdymo sprendimais;
  • Prekių tiekėjų sistemomis;
  • Gamybos valdymo sistemomis;
  • Specializuotomis informacinėmis sistemomis.

Integracija su bankais, kreditinių kortelių atsiskaitymų. Beveik visos el. parduotuvės naudoja šiuos automatizuotus atsiskaitymo būdus. Norint realizuoti atsiskaitymą internetu visada atliekama integracija tarp elektroninės parduotuvės ir bankinės sistemos.

Internetiniai bankai (Mokėjimai.lt, Paypal, Webmoney ir pan.). Pastaraisiais metais tam tikrose rinkose itin išpopuliarėjo sistemos skirtos atsiskaitymams. Tai tarsi virtualūs, internetiniai bankai į kuriuos įnešus pinigus galima lengvai ir saugiau apsipirkti internete. 

Integracija su buhalterine sistema. Įmonės prekių likučiai ir panaši informacija paprastai yra buhalterinėje programoje (Pragma, Rivilė, Microsoft Dynamic AX/NAV/ERP, 1C ir pan.), o norint parduoti prekes internetu reikią šią informaciją pateikti svetainėje. Atlikus el. parduotuvės integraciją su buhalterine programa prekių likučiai ir kita informacija gali automatiškai atsinaujinti. Taip Jūsų darbuotojams nereikės dubliuoti ir atlikti daug rankinio darbo.

Integracija su verslo valdymo sprendimais. Svetainėje ar el. parduotuvėje dažnai prisireikia turėti ir periodiškai atnaujinti tam tikrą informaciją: klientų kontaktus, klientams suteiktas paslaugas, sudarytas sutartis ar pan. Automatizuojant šį procesą yra atliekamos integracijos tarp internetinės sistemos ir verslo valdymo sprendimo.

Integracija su prekių tiekėjais. Ši integracija itin aktuali prekybinėms įmonės, nes dažnai Jūsų sandėlio pozicijos sutampa su vieno ar kelių tiekėjų sandėlių pozicijomis. Todėl norint pateikti internete savo prekių pasiūlą, o ypač vykdyti el. prekyba reikia daug rankinio darbo. Integravus tiekėjo sandėlį su Jūsų internetine svetaine, atsiranda daug daugiau galimybių pateikti klientams parduodamos produkcijos pasiūlą, pateikti ir nuolat automatiniu būdu atnaujinti aprašus ir kitą informacija iš tiekėjo sistemos jos nekopijuojant rankiniu būdu.

UAB BT grupė turi sukaupusi ilgametę patirtį sistemų integracijų srityje. Projektuojame ir realizuojame integracijas su buhalterinėmis sistemomis, internetinėmis sistemomis, prekių ar paslaugų tiekėjais, verslo valdymo ar gamybos valdymo sistemomis ir pan.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą