Ieškote Garantijų ir Kokybės?

Reikia profesionalių, vertų savo kainos paslaugų? Konkrečių garantijų ir įsipareigojimų? UAB „BT Grupė" -  įmonė galinti Jums tai pasiūlyti. Mes turime kvalifikuotus specialistus, daugiau kaip devynerių metų patirtį IT srityje, efektyvius kūrimo įrankius, naudojame patikimus projektavimo metodus.

Kokybė ir garantijos

Įmonės strategija - kurti verslui naudingus produktus, kurie tiesiogiai tarnautų įmonių  teikiamų paslaugų kokybės gerinimui, sąnaudų sumažinimui, bei pajamų didinimui.

Mūsų įmonės tikslas - pelninga kliento veikla. Tai pasiekiame lankščiai ir efektyviai kurdami klientui individualiai pritaikytus produktus. Nuolat siekiame pateikti ne standartinį, bet geriausią sprendimą kiekvienam klientui individualiai.

UAB „BT Grupė" veikla neapsiriboja vien tik paslaugų teikimu klientams. Nuolat domimės ir tyrinėjame naujas IT technologijas, siekiame surasti geriausius jų panaudojimo būdus, bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis (KTU, VDU, Kauno ir Šiaulių kolegijomis), investuojame į pažangias sistemas ar naujų metodų pritaikymą. Nuolatinis tobulėjimas, naujų sprendimų paieška yra viena didžiausių mūsų stiprybių. 

 UAB „BT Grupė“ remia visuomenines organizacijas, religines bendruomenes, vaikų namus, sporto, mokslo įstaigas, universitetus. Nuolat skatiname juos ir dalyvaujame jų veikloje, padedame kurti geresnę aplinką kiekvienam iš mūsų.

Įmonės teikiamos paslaugos ir veiklos sritys