Sprendimai Dizaino ir Projektavimo Įmonėms

Jums tinka jei
  • daug projektų vienu metu
  • sudėtinga darbo apskaita
  • sudėtinga sąnaudų analizė
  • procesų kontrolė
  • užduočių paskirstymas
  • sudėtingas planavimas

Projektavimo, diziano kūrimo, reklamos gamybos ir kitos kūrybinės įmonės dažnai susiduria su darbo apskaitos, užduočių paskirstymo ir planavimo problemomis. Vienu metu vykdoma dešimtys projektų, prie vieno projekto dirba keli ar keliolika žmonių, užduotys sunkiai apibrėžiamos laike. Todėl sudėtingėja įmonės valdymas, projekto sąnaudų apskaičiavimas, darbuotojo atliekamų darbų efektyvo įvertinimas ir kitos problemos.

Iš jau paminėtų uždavinių aibės galima išskirti dvi aktualiausias sritis t.y.: darbuotojų darbo apskaita, ir užduočių vykdymo kontrolė. Šių uždaviniams spręsti turime sukūrę du skirtingus įrankius: darbo apskaitai - darbo kontrolės sistema WORKS, o užduočių ir projektų valdymui - TASKS. Kiekvienas iš šių įrankių savaip naudingas ir efektyvus.

WORKS sistema sukoncentruota į darbuotojams paprastą, patogų ir greitą atliktų darbų ir sugaišto laiko žymėjimą. Per dieną paskirdami vos 10 min darbuotojai įvedą visą informaciją apie tos dienos atliktus darbus bei laiko sąnaudas kiekvienam projektui atskirai. Iš surinktos informacijos sistema generuoją platų spektrą įvairių pjūvių ataskaitų.

TASKS sistema orentuota į užduočių paskirstymą darbuotojams, įvykdymo stebėjimą, darbuotojų apkrovos valdymą ir planavimą. Sistemoje visos užduotys susiejamos su tam tikru projektu, turi skirtingas būsenas ir t.t. Įrankis skirtas įmonės vidiniai komunikacijai tarp darbuotojų palaikyti.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą