Programinių sprendimų verslui paslaugos

UAB "BT grupė" yra verslo programinės įrangos DATALOGIC diegėjai. Atliekame verslo procesų analizę, poreikių nustatymą, programinių ir techninių sprendimų parinkimą, sistemų specifikavimą projektavimą bei optimizavimą. Esame sukaupę didelę patirtį išorinių sistemų integravime su DATALOGIC programine įranga:

  • Verslo valdymo ir buhalterinių sistemų (Navision, Epicor iScala, 1C, Pragma ir t.t.);
  • Automatizuotų bankinių sistemų (Bank-link, PayPal, Sage Pay, quickpay, FastSpring);
  • Lizingo sistemų (Ūkio banko lizingas, Mokipay, Uno lizingas);
  • Logistikos sistemų (DPD, DHL, LP express ir Post24 paštomatai);
  • Trečiųjų šalių šalių sistemų (prekių importuotojai, tiekėjai, Lietuvos bankas ir pan.);
  • Individualių duomenų apsikeitimo  sprendimų (XML, CSV bei specifiniai formatai).

DATALOGIC programinė įranga yra skaidoma moduliais, lanksčiai keičiama ir pritaikoma, todėl sprendimų apimtis galima  įvairi. Drąsiai susisiekite su UAB BT grupė specialistais ir mielai aptarsime galimybes.

UAB "BT grupė" stipriai specializuojasi el. komercijos sprendimų kūrime, kurie gali apimti ne tik el. prekybą, bet ir sandėlio valdymą, prekių tiekimą, CRM sistemos funkcionalumą. Integruojame su kitomis sistemomis, pritaikome mobiliems įrenginiams, pajungiame duomenų kaupiklius (PDA) kuriame specilizuotas pramonines vartotojo sąsajas.

Pagrindiniai tipiniai sprendimai ir paslaugos

Įmonė nuolatos investuoja ir daug dėmesio skiria naujiems ir efektyviems programavimo, projektavimo bei testavimo metodams, naudoja pažangius programų kūrimo ir projektavimo įrankius. Dirbame vadovaudamiesi pasauliniais standartais, kas užtikrina kuriamų projektų patikimumą, saugumą, kokybę ir sumažina kūrimo kainą.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą