Svetainių Kūrimas

Svetainių Kūrimas

Kodėl mes?
  • lengvas administravimas
  • spartus svetainės veikimas
  • virš 100 modulių 
  • plačios SEO galimybės
  • garantijos įrangai
  • 9 metai patirties
  • virš 500 svetainių
  • saugumas

Ieškote profesionalaus sprendimo įmonės reprezentacinei svetainei? Reikia garantijų kokybės ir galimybių? UAB "BT grupė" kuria individualiai pritaikytas internetines svetaines įvairiems verslo sektoriams: gamybai, prekybai, subrangovams, paslaugų teikėjams.

Kiekvienas verslas turi unikalių reikalavimų ir uždavinių savo svetainei, kurie nusako kokio pobūdžio yra reikalingas sprendimas: informacinė įmonės svetainė, reprezentacinė ar reklaminė, produktą ar paslaugą pristatanti, prekių ir paslaugų katalogas apimantis, informacinis portalas ir t.t.

Privalumai

Siekiant maksimaliai patenkinti klientų poreikius svetainių kūrimui naudojame profesionalią daugiau nei 8 metus tobulinamą turinio valdymo sistemą TVSP 4.0, kuri turi daug funkcijų ir galimybių bei patogų administravimą. Ši turinio valdymo sistema pasižymi plačiomis optimizacijos paieškos sistemoms (SEO) galimybėmis, apsauga nuo įsilaužimų, yra pastoviai atnaujinama, turi išsamų vartotojo vadovą bei itin mažą puslapio generavimo trukmę.

Norite būti tikri, kad prisireikus gausite pagalbą? kad bet kada bus galima atlikti patobulinimus? Mes sutartimi suteikiame saugumo, naujumo ir stabilaus veikimo garantijas. Žinokite ir būkite tikri jog ateityje neturėsite rūpesčių dėl svetainės vystymo ir tobulinimo.
Planuojate patys administruoti svetaine ir dvejojate ar pajėgsite? Nedvejokite, nes TVSP® v4.0 turi DCE valdymą, kuris Jums leis lengvai išmokti ir efektyviai administruoti svetainę: trinti, kurti, keisti meniu punktus, straipsnius, nuotraukų galerijas ir atlikit daug kitokių funkcijų.
Mūsų komandos nariai turi daugiau nei 9 metų patirtį kuriant internetines sistemas. Esame sukūrę šimtus įvairaus pobūdžio svetainių, o turinio valdymo sistema TVSP® turi virš 100 įvairių modulių ir komponentų. Pasitikime savo komanda, o paslaugas teikiame tik profesionaliai ir kokybiškai.
Manote jog tai nesvarbu? Ketinate reklamuotis televizijoje, populiariame leidinyje ar portale? Tokios reklamos pasekmė - didelis lankytojų antplūdis ir sunkiai veikianti svetainė. Manome to nenorite!? TVSP® gali be problemų aptarnauti daugiau kaip 20 000 lankytojų per dieną be pastebimo sistemos sulėtėjimo.
Visi žino jog laikas = pinigai. TVSP® su revoliuciniu DCE administravimu, sutaupo iki 60% laiko, reikalingo svetainės administravimui. Negana to, turi itin patogų paveikslėlių pasirinkimą ir įkėlimą iškart, redaguojant straipsnius ar kitą turinį.
Svetaines sukuriame maksimaliai administruojamas, galite keisti net ir statines svetainės dalis ar elementus. Patiems reikliausiems galime pasiūlyti net ir dizaino korekcijas tiesiai iš turinio valdymo sistemos. Neribokite savęs ir valdykite viską patys.
Optimizacija vienas iš svarbių svetainės reklamos būdų, todėl daug įmonių į tai investuoja tūkstančius. Optimizuota svetainė gali susilaukti dešimtis ar šimtus kartų daugiau lankytojų. TVSP jau turi visas reikalingas funkcijas SEO optimizacijai atlikit. SEO ekspertai galės pasinaudoti papildomais sistemos įrankiais ir pasiekti dar geresnių rezultatų.
TVSP® ne tik patikima, bet ir funkcionali sistema. Jos architektūra leidžia, bet kada papildyti Jūsų svetainę naujomis funkcijos įdiegiant modulius ar komponentus, kurių jau priskaičiuojama virš 100 ir nuolat daugėja bei tobulėja esami. Visos funkcijos išbandytos ir patikrintos praktiškai.
Internetinė svetainės labai dažnai daromos keliomis kalbomis. Mes galime Jums sukurti svetainę visomis įmanomomis kalbomis. Skirtingoms kalboms galite turėti kitokius meniu punktus, straipsnius ar net dizainą.
Turinio valdymo sistema TVSP® suteikia galimybę pritaikyti, bet kokį dizainą įskaitant ir sukurtą flash technologijomis. Ji leidžia turėti neribotą kiekį vidinių puslapių su skirtingais išdėstymais. Kita kalba gali būti ne tik turinys kitoks bet ir dizainas.

Keletas pavyzdžių

Kas toliau?

Susisiekite ir aptarsime Jūsų poreikius bei galimybes sukurti efektyvę internetinę svetainę.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą