Sistemų integracijos

Gana dažnai išgirstame iš savo klientų nepasitenkinimą, kad IT sistemos dažnai riboja. Detaliau išanalizavus poreikius ir galimybes paaiškėja, kad dažnas nori su viena sistema padengti visą įmonės veiklą: nuo personalo valdymo iki pelno nuostolio ataskaitų. Tai yra sudėtinga dėl kelių elementarių priežasčių:

 1. skirtingoms sritims keliami skirtingi saugumo reikalavimai;
 2. skirtingoms įmonės reikalingas skirtingas funkcionalumo detalumas;
 3. didelis funkcionalumas vienoje vietoje stipriai apsunkina darbą;
 4. plečiantis funkcionalumui eksponentiškai auga poreikis techninės įrangos našumui.

Ką daryti tokiu atveju?

Naudoti labiau specializuotas sistemas, skirtingoms veikloms ir jas integruoti tarpusavyje. Sakysite integracija brangi ir sudėtinga. Deja tai iš tikro nėra paprasta, bet gaunami rezultatai atperka tai greit, nes: 

 1. palengvėja darbas personalui bei lengvesnis apmokymas;
 2. galite gauti daugiau tikslesnės informacijos apie skirtingas įmonės sritis;
 3. mažesnės išlaidos techninei įrangai;
 4. didesnės galimybės surinkti ir kontroliuoti daugiau sričių;
 5. mobilių darbo vietų galimybė;
 6. lengviau pritaikyti naujas technologijas;
 7. lengviau atnaujinti ar tobulinti programinę įrangą;
 8. mažesnis prisirišimas prie konkretaus sprendimo.

Ką mes siūlome?

Mes siūlome Jums profesionalų, komercinį programinį paketą (angl. framework). Šis paketas kuriamas nuo 2003 m. ir yra skirtas verslo sistemų integracijai panaudojant web technologijas. Jis suteikia galimybę Jūsų įmonės buhalterines ar kitas sistemas sujungti tarpusavyje, išplėsti jų funkcionalumą, suteikti joms mobilumą. Su juo jau atlikome įvairių sistemų integracijų su Mycrosoft Dynamics šeimos produktais kaip Navision, CRM, AX, taip pat su didžiule verslo valdymo sistema 1C, su Lietuvoje gana populiariomis buhalterinėmis sistemomis Pragma, Rivilė, Būtenta.

Kokio šio sprendimo privalumai?

Dažnai integruojant sistemas reikia viską programuoti "nuo 0". Tai yra labai brangu, sudėtinga, įvelia galybę klaidų. Mes šiam programiniam paketui naudojame kodo generatorius, o taip sumažina apie 70% programuotojų klaidų skaičių, bei  maždaug 40% paspartina darbą. Todėl sistemų integracija tampa iki 50% pigesnė bei kokybiškesnė.

Šis programinis paketas turi virš 100 įvairių komponentų ir įrankių darbui su duomenims. Šie įrankiai ne tik suteikia  galimybę manipuliuoti duomenimis, bet gali dirbti ir su milijonais įrašų. Tai itin svarbu integruojant sistemas.

Viena didžiausių integracijos sunkumų - "darbas užrištomis akimis". Tai yra todėl, kad sistemos bendrauja automatiškai, ir stebėti šiuos procesus nėra paprasta. Mes jau turime išbandytų įrankių, veiksmų "loginimo" priemonių, sistemoje veikia automatinė klaidų aptikimo sistema, kuri leidžia pilnai atkurti situaciją, kurioje įvyko klaida. Šios priemonės leidžia daug efektyviau aptikti klaidas, o sistemų integracijos procesas tampa sklandus ir pilnai kontroliuojamas.

Kokias sistemas galima apjungti?

Plačiau apie įvairius sistemų sujungimo atvejus galite paskaityti čia: http://www.bt-group.lt/integracija-buhalterinemis-verslo-sistemomis

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą