Automobilių Skelbimų Portalai

Pritaikoma
  • naudotų automobilių pardavėjams
  • naujų automobilių pardavėjams 
  • autolaužynams, demontuotojams
  • motociklų pardavėjams
  • mikro autobusų pardavėjams
  • sunkvežimių pardavėjams
  • kitų transporto priemonių pardavėjams

Automobiliai yra gana specifinė verslo šaka, kuri turi tik jai būdingas probelmas.  Todėl kuriant internetines sistemas susijusias su automobiliais susiduriama su tai veiklai būdingais poreikiais ir uždaviniais. Esame įdiegę ir sukūrę įvairių sistemų skirtų automobilių pardavėjams, demontuotojams (autolaužynams), tarpininkams, todėl turime patirties įgyvendinant tokius sprendimus.

Automobilių katalogas

Tai sistema naudinga užsiimantiems naujų ar naudotų automobilių, mikroautobusų, sunkvežimių, motociklų ir kitokių transporto priemonių prekyba. Pateikdami turimų transporto priemonių sąrašą bei tikslią informaciją apie juos internete padidinate potencialių pirkėjų ratą, sumažinate vadybininko darbo sąnaudas diktuojant informaciją telefonu, palengvinate įsigijimo procesą.

Šis sprendimas suteikia platesnes galimybes tokias kaip rezervacija ar pilnas įsigijimas internetu. Taip pat galimybę savo automobilių sąrašą rodyti kituose skelbimų portaluose (pvz. autoplius.lt).

Automobilių demontuotojai gali pateikti savo ardomų automobilių sąrašą (katalogą) ir taip pritraukti potencialius pirkėjus ieškančius naudotų detalių.

Automobilių skelbimų portalas

Šis sprendimas tinka automobilių aikštelėms, automobilių turgui ar tiesiog norintiems užsiimti internetinių skelbimų verslu. Sprendimas leidžia portalo lankytojams talpinti savo skelbimus apie parduodamus automobilius ar kitas transporto priemones, įkelti nuotraukas bei skirstyti į kategorijas.

Skirtingų kategorijų - transporto priemonių, parametrai gali skirtis, pagal tik jiems būdingas savybes.

Skelbimų portalai dažnai turi tam tikras mokamas paslaugas, kurių dėka tam tikri skelbimai gali būti iškeliami, paryškinami ar kitaip padidinamas jų pastebimumas.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą