Sprendimas Kompiuterinės Technikos Prekybai

Sprendimas Kompiuterinės Technikos Prekybai

Privalumai
  • duomenų importas iš tiekėjų
  • pigiausios prekės parinkimas
  • didelis prekių asortimentas
  • prekių specifikacijos
  • sandėlio likučiai ir kainos
  • katalogavimas ir kainodara
  • dokumentai PDF formatu
  • patogus valdymas
  • akcijos ir nuolaidos

Daugelis el. parduotuvių ar jų sistemų nėra pritaikytos prekybai kompiuterine technika, kompiuteriais ar jų komponentais. TVSP eShop turi daug naudingų modulių ir komponentų. Tai intergacijos su tiekėjais, logistika, prekių valdymas ir t.t. apie kurias detaliai galite paskaityti žemiau.

Mūsų patirtis kuriant el. parduotuves kompiuterių prekybai leido pritaikyti ir ištobulinti sistemą šiai veiklai taip kad ji būtų maksimaliai naudinga ir patogi. Mes jau turime specializuotą ir profesionalų sprendimą, kurio dėka el. prekyba kompiuteriais gali būti daug efektyvesnė ir sklandesnė nei su bet kokia kita standartine el. prekybos sistema.

Sukurtos el. parduotuvės kompiuterių pardavėjams

Naudingos funkcijos ir savybės

Duomenys tiesiai iš tiekėjų - integracija
Patogios, greitos ir efektyvios integracijos su Acme kompiuterių komponentai, Also, Elko, ABC data, Acme media, Ag trade ir kitais didmenininkais. Šios integracijos optimizuotos, pritaikytos prie kiekvieno tiekėjo subtilybių. Jos veikia efektyviai, nereikia labai galingų ar specialiai pritaikytų serverių, duomenys atsinaujina dažnai.
Pigiausios prekės parinkimas
Visi nori daugiau parduoti ir daugiau uždirbti! Ne paslaptis, kad pirkėjai dažnai renkasi nors ir keliais centais, bet pigesnę prekę, ypač jei ji identiška. Mūsų sistema automatiškai parenka pigesnį prekės tiekėją ir net atsižvelgia į tai ar parinktas tiekėjas išties turi sandėlyje prekių.
Didžiuliai prekių kiekiai ir našumas
Turime patirties kuriant el. prekyba, kurioje yra milijonai prekių, o sistema turi veikti greitai. Pvz.: ne pati didžiausia sukurta sistema, turi daugiau nei 2 milijonus skirtingų prekių ir pakankamai greitai veikė net paprastame „shared hostinge“ - net ne atskirame, tik tai sistemai skirtame serveryje. Su mūsų programine įranga net ir santykinai mažos investicijos į serverį Jums leis turėti pakankamai didelį sistemos našumą.
Dokumentai PDF formatu
Išankstinės sąskaitos, sąskaitos faktūros ir kiti dokumentai Jūsų klientams pateikiami itin patogiu ir visiems priimtinu PDF formatu. Šį formatą paprasta peržiūrėti, atsispausdinti ir jis vienodai rodomas ant visų kompiuterių ar operacinių sistemų. Tai suteiks Jūsų el. parduotuvei prestižo ir pagerins įvaizdį.
Patogus ir funcionalus valdymas
Daugelis programų yra gana funkcionalios, bet ne visos gali pasigirti patogumu. Mūsų programinė įranga turi išskirtinai patogų valdymą tiesiai iš svetainės. Tai visiškai kitoks požiūris į administravimą leidžiantis itin greitai perprasti sistemos valdymą bei sutaupyt daug brangaus laiko ją administruojant. Visus kasdienius darbus pasidarysite patys paprastai ir greitai.
Antkainių sistema
Esant dideliai konkurencijai antkainis gali būti lemiamas faktorius. Dažniausiai nebūsite konkurencingi jeigu uždėsite vienodą antkainį visoms prekėms, o kiekvienai prekei atskirai keisti kaina rankomis yra milžiniškas ir beviltiškas darbas. Panaudojus sistemos funkciją „antkainių lentelės“, prekių kaina netik bus perskaičiuota automatiškais, bet ir galėsite naudoti skirtingus antkainius.
Automatiniai el. laiškai
Sistema automatiškai siunčia el. laiškus klientams bei administratoriui apie visus svarbiausius el. parduotuvės veiksmus t.y.: naują užsakymą, užsakymo apmokėjimą patvirtinimą ir pan. Yra galimybė laiškų dizainą pritaikyti prie Jūsų el. parduotuvės, laiškų turinys informatyvus detalus bei su tekstinėmis dalimis, kurios užtikrina jog visi laiškų gavėjai tikrai galės juos perskaityti.
Integracija su logistika
Integracija su logistika Jums leis dar labiau automatizuoti el. prekybą. Apie visus paruoštus užsakymus sistema gali nedelsiant ir automatiškai pranešti DPD, DHL, Fedex, Lex systems ar kitai logistikos kompanijai . Taip siuntiniai bus pristatyti greičiau, sutaupysite laiko ir pinigų.
Lizingo sistema el. parduotuvėje
Labai dažnai kompiuterinė įranga yra perkama lizingu todėl mes turime galimybę integruoti UAB „Ūkio Banko Lizingas“, Uno ar kitų lizingo kompanijų paslaugas. Taip galėsite padidinsite savo pardavimus, būsite konkurencingesni ir uždirbsite daugiau.
Akcijos, nuolaidos
Sunku rasti prekybos centrą ar el. parduotuvę, kurioje nebūtų akcijų ar nuolaidų. Mūsų el. parduotuvės sistema turi lanksčias funkcijas įvairioms akcijoms ar nuolaidoms. Akcijos ikona, sena kaina, individuali nuolaida užsakymui, nuolaidų kuponas, dovanų čekis – visa tai suteiks Jums neribotas galimybes pritraukti daug pirkėjų.
Įvairūs pristatymo būdai
Skirtingose el. parduotuvėse naudojami skirtingi prekių pristatymo būdai. Pirkėjams gyvenantiems Jūsų mieste gali būti suteikta galimybė pasiimti patiems, nedidelius siuntinius - atsiųsti paštu, didesnius per kurjerius ar pan. TVSP eShop v4.2 suteikia galimybę turėti Jūsų pageidaujamus pristatymo būdus, kiekvienam jų nustatyti kainą, o pirkėjui rinktis jam palankiausią.
Elektroniniai atsiskaitymo būdai
Į el. parduotuvę galime įdiegti elektroninės bankininkystės sistemas: AB „SwedBank“, AB „SEB bankas“, AB „Danske Bank“, AB „DnB NORD“, AB „PAREX“, AB „Ūkio bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Taip pat Visa ar mastercard kreditines korteles, kitas atsiskaitymo sistemas: Mokėjimai.lt, PayPal, Webtopay ir net paprastu pavedimu.
Lengvas prekių katalogavimas
El. parduotuvės sprendime daug dėmesio skyrėme prekių katalogavimo uždaviniui. Yra galimybė sukurti neriboto gylio kategorijas, keisti kategorijos poziciją šakoje. Kiekvienai kategorijai priskirti prekes arba prekei priskirti vieną ar kelias kategorijas. Nereikės prekės kurti iš naujo norint ją patalpinti dar ir į kitą kategoriją. El. parduotuvėje kategorijų medis gali būti atvaizduojamas įvairiais būdais, vertikaliai, horizontaliai, nuo tam tikros šakos ir t.t. Yra visos galimybės padarytai taip, kad Jūsų klientai lengvai ir greitai rastų Juos dominančias prekes.
Paieška
Elektronikos prekių pirkėjai prekių dažnai ieško pagal kodus, modelį. Kuriant el. parduotuvę ir realizuojant joje paiešką galime parinkti, kuriuose prekės parametruose vykdyti paiešką. Taip išrenkant svarbiausią informaciją, paieškos rezultatai tampa tikslūs, o pirkėjai greitai ir lengvai gali susirasti tai ko ieško.

Kas dar svarbaus?

Išskirtinė mūsų programinės įrangos savybė - tai valdymas tiesiai iš svetainės. Nebūtina gaišti laiką sudėtingoje ir painioje administracinėje zonoje norint pakeisti prekės kainą, paveikslėlį ar pavadinimą, uždedant akciją ar galu gale įkeliant naują prekę. Tai galite padaryti tiesiog naršydami savo el. parduotuvę. Šis administravimo leidžia daug greičiau išmokti dirbti su sistema ir sutaupo galybę brangaus laiko ja administruojant.

Detaliau apie kitas, taip pat itin naudingas, kompiuterių ar kompiuterinės technikos el. parduotuvės savybes tokias kaip: detalus ir informatyvus užsakymų valdymas; el. laiškai klientams; prekių būsenos; patogus svetainės turinio valdymas; atsiskaitymo būdai; pristatymo kainos apskaičiavimas.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą