Turinio Valdymo Sistema

Turinio Valdymo Sistema TVSP

Pritaikoma
  • svetainėms
  • informaciniams portalams
  • naujienų portalams
  • skelbimų portalams
  • individualiems sprendimams
  • prekių katalogams
  • dideliems projektams

TVSP® tai profesionali turinio valdymo sistema, kuriama ir tobulinama daugiau kaip 6 metus. Sėkmingai įdiegta jau į daugiau kaip 350 įvairių svetainių, portalų ir internetinių sistemų. Su šia sistema nuolat dirba šimtai administratorių ir ji kasdien aptarnauja šimtus tūkstančių lankytojų.

Net 99% klientų įsigiję turinio valdymo sistemą TVSP, jos nekeičia, dažnai rekomenduoja kitiems ir patys vis įsigyja savo naujiems projektams. Tai dar kartą įrodo jog tai yra universalus, lankstus įrankis sukurtas patogiam ir efektyviam darbui bei stabiliam sistemų veikimui.

TVSP pasirinko

TVSP Pasirinko

Funkcijos ir savybės

Naujausios technologijos visada suteikia daugiau privalumų. Kadangi turinio valdymo sistema TVSP® yra nuolat tobulinama, todėl joje yra įdiegiamos naujausios technologijos suteikiančios visapusišką pranašumą, o Jums tiesioginę naudą. Tai patikimumo ir efektyvumo garantas Jums.
Sistemose dažnai saugumas pamirštamas, o susirūpinama kai kažkas nutinka. Nepadarykite ir Jūs šios klaidos. TVSP yra saugi, nes fiksuoja vartotojų prisijungimų informaciją, jų IP adresus ir daug kitų dalykų. Palaiko SSL sertifikatus, taip pat turi vidinę apsaugą nuo skanerių ir panašių kenkėjiškų programų.
TVSP® turi revoliucinį administravimo būdą - DCE. Šis technologija iš esmės pakeičia požiūrį į svetainės administravimą ir padaro jį lengvai suprantamą, patogų ir daug efektyvesnį. Valdykite tiesiai iš svetainės ir pamirškite sudėtingus ir painius langus kasdieniuose darbuose.
TVSP® v4.0 sistemai suteikiamos saugumo ir naujumo garantijos. Ji sukurta su populiaria PHP programavimo kalba. Svetainės modulius tobulinti gali net didelių įgūdžių neturintis programuotojas. Naudojamas šablonų variklis, kuris suteikia galimybe lengvai atlikti dizaino korekcijas. Šie ir daug kitų dalykų, leidžia laisvai tobulinti Jūsų svetainę bet kam.
Visi galvoja apie ateitį ir vis augančius poreikius. Nesvarstykite apie tai šiandien, nes TVSP bet kuriuo metu gali būti praplėsta naujais moduliais, naujomis funkcijomis, kurių tik Jums prireiks ateityje. Jos lanksti dizaino (šablonų) sistema, integravimo įrankiai, daugiakalbiškumo galimybės leidžia bet kurią akimirką turėti tai ko jums reikia.
Atsirado poreikis naujai kalbai? Su TVSP tai ne bėda. Ši turinio valdymo sistema palaiko neribotą kiekį kalbų ir nereikalauja visomis kalbomis turėti identišką turinį. Kitos kalbos svetainėje gali būti ne tik kitoks dizainas bet skirtis meniu punktai, dizainas bei funkcionalumas.
99% klientų turinio valdymo sistemoje TVSP rado visas jiems reikalingas funkcijas. Šios sistemos vartotojai randa tas galimybes, kurių tikisi ir viską ko jiems prisireikia. O visus naujus pageidavimus ir pastabas mes mielai priimame ir naujose versijose įgyvendiname.
Statinės ir neadministruojamos svetainės jau praeitis! TVSP turi didžiulį arsenalą įrankių, funkcijų ir galimybių. Ir visa tai skirta tam, kad patys, be specialisto įsikišimo, galėtumėte valdyti kuo daugiau svetainės dalių. Ši turinio valdymo sistema tai užtikrina ir suteikia galimybę administruoti lengvai ir sklandžiai.
Turinio valdymo sistemos funkcijos ne tik ištestuotos ir patikrintos, bet ir išbandytos praktiškai prie įvairiausių sąlygų. Todėl galime drąsiai teigti, kad per mėnesi gali laisvai aptarnauti daugiau kaip 100 000 unikaliu lankytojų neiškeliant jokių ypatingų reikalavimų.
Visi žino jog laikas = pinigai. TVSP su revoliuciniu DCE administravimu, sutaupo iki 60% laiko, reikalingo svetainės administravimui. Negana to, turi itin patogų paveikslėlių pasirinkimą ir įkėlimą iškart, redaguojant straipsnius ar kitą turinį.
Visos didelės kompanijos skiria daug dėmesio informacijos apsaugai. Turinio valdymo sistema TVSP Jums taip pat suteikia galimybę patiems pasidaryti atsargines duomenų bazės kopijas, bet kuriuo metu. Ji taip pat saugo straipsnių senesnes versijas todėl redagavimo ar neapsižiūrėjimo klaidos Jums nesukels rūpesčių.
Sistemoje įdiegta efektyvi klaidų aptikimo sistema, kuri automatiškai praneša mums apie kiekvieną incidentą. Ši sistema leidžia itin operatyviai sužinoti sistemos sutrikimus, greitai nustatyti jų priežastį ir operatyviai pašalinti. Tai padeda išvengti pakartotinių klaidų, apsaugo nuo bandymų nulaužti sistemą bei leidžia nustatyti sunkiai aptinkamas sistemos problemas.
Visos sistemos kuriamos tam, kad naudotojui būtų lengviau atlikti vienokius ar kitokius darbus. TVSP turi daug intuityvių ir automatinių funkcijų, kurios Jums palengvina svetainės administravimą bei sutaupo laiko. Ji pati automatiškai susimažina paveikslėlius, sukuria naujas ar parenka reikiamas grupes, straipsnius, įveda standartines reikšmes ir t.t. Jums reikia tik pakoreguoti ir patikslinti ir tik tada jeigu netinka.
Dažnai sistemose tam tikros funkcijos yra ribojamos. TVSP Jums suteikia maksimalią laisvę. Dažnai būna ribojamas svetainės meniu medžio gylis ar kelių medžių galimybė, kalbų kiekis, failų kiekis, naujienų kiekis ir t.t. Naudokite tiek kiek Jums reikalinga ir nevaržykite savo galimybių turėti daugiau.
Per daugiau nei 6 sistemos diegimo metus yra sukurta šimtai įvairiausių komponentų ir modulių, patiems įvairiausiems poreikiams įgyvendinti. Jie visi išbandyti, sukaupta patirtis ir kompetencija. O jeigu sugalvosite kažką unikalaus - nebėda sukursime naują komponentą skirtą individualiai Jums. TVSP - tai turinio valdymo sistema, kuri neriboja Jūsų galimybių.
Ilgametė patirtis leido maksimaliai ištobulinti sistemos valdymą. Visos susijusios funkcijos pateikiamos šalia, patogiai, tam kad nereiktų klaidžioti ir gaišti laiko. Pradėję vieną darbą, jį galite padaryti nuo pradžios iki galo nesiblaškydami po sistemą.
Turinio valdymo sistema sukurta galvojant apie tai ko reikia su ja dirbantiems. Darbas su sistema yra paprastas, nereikalaujantis gilių techninių žinių ar nuodugnaus el. sistemų išmanymo. Visos funkcijos intuityvios ir lengvai perprantamos. Mėgaukitės ne tik funkcijų gausa, bet ir paprastu jų panaudojimu.
Tai turinio valdymo sistema, kuri gali įgyvendinti kone bet kokius Jūsų užmojus. Ji tinka ir paprastoms įmonės svetainėms ir didžiuliams informaciniams portalas su gausybe funkcijų. Šia sistema pasitiki mūsų partneriai ir klientai.
Jeigu iškiltų klausimų dėl sistemos naudojimo - rasite išsamų vartotojo vadovą. O suteikiamos garantijos šiai turimo valdymo sistemai užtikrina Jums, kad mes neatsisakysime jos tobulinti, ar atnaujinti. Todėl bet kuriuo metu galite gauti pagalbą iš mūsų ar mūsų partnerių.
Svetainė su TVSP gali turėti kelis skirtingus dizainus, juos galite lengvai redaguoti patys pasinaudojant patogiu DCE administravimu. Dizainas saugomas atviruose, lengvai redaguojamuose šablonuose, kuriuose nėra programinio kodo, todėl dizaino keitimui nereikia programavimo žinių.
Optimizacija vienas iš svarbių svetainės reklamos būdų, todėl daug įmonių į tai investuoja tūkstančius. Optimizuota svetainė gali susilaukti dešimtis ar šimtus kartų daugiau lankytojų. TVSP jau turi visas reikalingas funkcijas. SEO ekspertai galės pasinaudoti papildomais sistemos įrankiais ir pasiekti dar geresnių rezultatų.
Net ir patys didžiausi iššūkiai šiai turinio valdymo sistemai nebaisūs. Net iškilus itin specifiniams poreikiams ji puikiai tinka. Profesionaliems ir sudėtingiems sprendimams sistemoje yra RPC sąsaja, palaiko XML/SOAP duomenų apsikeitimus ir pan. Tai leidžia atlikti integracijas su daugeliu kitų sistemų.
Tai kiekvienos sistemos svarbus komponentas, bet tenka pripažinti, kad ne kiekviena sistema jį turi. Dažnai yra sukuriama sistema, realizuojamas funkcionalumas, o vartotojo vadovas pamirštamas. TVSP turi išsamų ir informatyvų vartotojo vadovą, tad Jums neteks sukti galvą ką daryti iškilus klausimams.

Išbandykite demo versiją

Jeigu pageidaujate išbandyti TVSP, mes galime sukurti asmeniškai Jums demonstracinę versiją. Užpildykite žemiau esančią formą, išsakykite savo planus ir mes su Jumis susisieksime.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą