el. parduotuvių kūrimas didmenininkams, B2B didmeninės prekybos sistemos

Sandėlio valdymas ir B2B sistemos verslui

UAB „BT grupė“ eilę metų diegia prekių srautų valdymo sistemas verslui. Prekių srautai ir jų likučiai kiekvienai prekybinei ir gamybinei įmonei aktualus klausimas.  Pastebime, kad vyrauja skirtingi prekių likučių apskaitos metodai. Vieni tai daro tik fiksuodami buhalterinius faktus, kiti apskaito padalinių lygyje, o logistikos kompanijos ar gamintojai dažnai neišsiverčia be detalios prekių likučių apskaitos - pilno sandėlio valdymo.

Papildomos galimybės
  • PDA įrenginių naudojimas;
  • B2B pardavimų vieta (POS);
  • Mobilios darbo vietos;
  • Darbas nutolusiuose padaliniuose;
  • Prekių tiekimo valdymas;
  • Prekių katalogas internete;
  • El. prekyba su partneriais;
  • Automatinis duomenų apsikeitimas;

Diegiame ir pritaikome sandėlio valdymo programinę įrangą DATALOGIC Warehouse, kuri yra skirta smulkiam ir vidutiniam verslui ar stambių įmonių padaliniams. DATALOGIC Warehouse pasižymi lankstumu ir galimybėmis valdyti sandėli skirtingu detalumo lygiu. Yra galimybe naudoti tiek agreguotą, tiek serilizuotą prekių likučių apskaitą. Prekių likučius galima valdyti sandėlio lygyje arba turėti atskirus LOT'us ar net žinoti jų fizinę vietą lentynoje.

Turėdami daugiau kaip 5 metų patirtį, galime atlikti prekių likučių apskaitos procesų analizę, identifikuoti svarbiausias vietas ir pasiūlyti personalizuotus sprendimus Jūsų verslui. Mūsų specialistai efektyviai pritaiko prekių pajamavimo, nurašymo funkcijas ir dokumentus, kas suteikia verslui iki 50% didesnį našumą nei su įprastiniais sandėlio valdymo sprendimais. Pažangus įsigijimo kaštų paskirstymas savikainai, brutto/netto apskaita, detalios prekių etiketės su brūkšniniais kodais ir kitos svarbios funkcijos leidžia sutaupyti darbuotojų resursus.

UAB „BT grupė“ specialistų komanda turi didelę sistemų integravimo patirtį iš sėkmingai įgyvendintų projektų, tad galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus su prekių katalogu bei tiekimo moduliais ar internetine prekyba B2C bei B2B. Taip įmonėje sukuriama vientisa grandinė nuo tiekėjo iki Jūsų pirkėjo.

Daugiau informacijos apie galimybes rasite DTALOGIC Warehouse aprašyme, o jeigu ieškote efektyvaus ir perspektyvaus  prekių likučių apskaitos sprendimo, esame tikri jog tokį turime. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir neįpareigojančiai aptarsime Jūsų įmonės situaciją.

Turite klausimų, reikia konsultacijos?

Jūsų vardas*:
Kontaktiniai duomenys*:
Tekstas*:
 Siųsti užklausimą