Portalų Kūrimas

Portalas - tai dažniausiai specializuotą informaciją ar funkcijas turinti internetinė svetainė. Ji skiriasi dažniausiai tuo, kad pateikia daug informacijos, suteikia galimybę atlikti vienokius ar kitokius veiksmus. Tai dažniausiai specializuotos sistemos su unikaliomis funkcijomis, bet galima išskirti ir tam tikrus jų tipus. 

Mes turime patirties projektuojant ir diegiant:

  • Naujienų portalus
  • Skelbimų portalus
  • Automobilių ir jų detalių prekybos portalus
  • Specializuotos informacijos portalus (restoranai, kelionės, rinkos tyrimai ir pan.)
  • Kelionių ar jų įsigyjimo portalus
  • Darbo paieškos portalus

Naudojame lanksčią programinę įrangą su patogiu administravimu bei plačiomis tobulinimo galimybėmis, duodame saugumo garantijas bei teikiame kitas reikalingas paslaugas portalų kūrimui.  

Kas svarbu portalams?

Spartus veikimas. Kiekvieno portalo tikslas tapti kuo labiau žinomesniu bei gausiai lankomu, todėl itin svarbu, kad portalas veiktų sparčiai: greitai atsiverstu puslapiai, neužtruktų administravimo darbai ir pan. Mūsų naudojama programinė įranga yra optimizuota, pritaikyta dideliems lankytojų srautams bei praktiškai išbandyta. Esame tikri, kad naudojant mūsų programinę įranga, Jūsų portalas veiks sparčiai ir būsite konkurencingi.
 
Dideli duomenų kiekiai. Esant dideliems informacijos kiekiams bei dideliems lankytojų srautams portalas talpina daug informacijos, todėl svarbu turėti patogų jos administravimą išlaikyti spartų veikimą. UAB BT grupė turi patirties didelių duomenų bazių skirtų portalams kūrime, esame suprojektavę ir sukūrę sistemų su didžiuliais duomenų kiekiais:  dešimtimis milijonų duomenų bazės įrašų, dešimtys GB tekstinės informacijos, tūkstančiai straipsnių ir pan.
 
Patogus valdymas. Kadangi portalų kūrimui naudojame turinio valdymo sistemą TVSP, kurios pranašumai labiausiai ir atsiskleidžia portalų kūrime, siūlome DCE administravimo galimybes. Tai labai patogus, paprastas būdas administruoti portalus, atlikti kasdieninius veiksmus. Jis palengvina sistemos valdymą, taupo laiką, palengvina sistemos suvokimą.
   
Lankstumas. Labai svarbu, kad portalas būtų maksimaliai lankstus, lengvai keičiamas ir kaip įmanoma labiau modifikuojamas paprastais veiksmais. Tam tikslui mes naudojame sistemą, kurioje yra skirtingi moduliai skirtingoms portalo funkcijoms. Šiuos modulius galite dėlioti įvairiuose portalo vietose: priskirti meniu punktams, dėlioti statiškai šonuose ar kitose portalo dalyse, juos kaitalioti vietomis, išimti, įdėti naujus ir pan. Visa tai nereikalauja jokiu papildomų išlaidų portalo tobulinimui. 
 
Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO).  Reiklūs klientai ir SEO specialistai leido mums sukurti itin funkcionalią ir lanksčią sistemą SEO optimizacijai. Sistemoje gausu funkcijų ir įrankių portalo optimizacijai ir pritaikymui paieškos sistemoms. Lengvai valdoma meta informacija, SEO nuorodų kūrimas, SEO tekstų šablonai su dinamiškai besikeičiančia informacija, nuorodų šablonai, htaccess redagavimo įrankis, linksniavimo galimybės ir t.t.
 
Vizualinis pateikimas. Portalo dizainas dažniausiai sensta greičiau nei programinė įranga, dažnai prisireikia atlikti nedideles dizaino korekcijas ar informacijos pateikimo formą. Mūsų naudojamose sistemose dizainas yra visiškai atskirtas nuo programinio kodo o turinio valdymo sistema turi dizaino redagavimo galimybes. Todėl šiuos veiksmus galima atlikti be programuotojų įsikišimo, tiems patiems moduliams sukurti skirtingus dizainus ir pan.